Könyvtárismereti vetélkedő

2014. június 05. Könyvtárismereti vetélkedőt tartottunk a könyvtárban. A vetélkedő megtartását a megfelelő ismeretanyag összeállítása előzte meg. Az elkészült anyag menetének megfelelően az 5-10. osztályig könyvtárhasználati órák megtartására került sor. Az itt tanultakat volt módjuk a tanulóknak gyakorolni tanáraik segítségével. A vetélkedő során a tanulók először egy tesztet töltöttek ki, majd gyakorlati feladatsor elkészítésére került sor. A feladatokat évfolyamoknak megfelelő nehézségi szinten állítottuk össze. Ezek során az iskolai, városi és országos könyvtár honlapját kellett felkeresni, és a megadott témakörben, vagy az írók ill. a cím alapján a művekre vonatkozó kérdésekre felelni. A legjobb eredmény elérők tárgyjutalomban részesültek.

Könyvtárismereti vetélkedő képei

2014-06-06 This post was written by Categories: Egyéb Tagged with: