Bábszínházi látogatás 3. alkalom

2014.03.25-én az iskolánk tanulói közül 36 gyermek és kísérőik Budapestre utaztak, ahol ellátogattak a bábszínházba és a Mezőgazdasági múzeumba. A Bábszínházban a Csizmás kandúr című bábelőadást nézték meg, ami elvarázsolta az egész társaságot. Ezt követően egy rövid séta után, meglátogatták a Mezőgazdasági Múzeum könyvtárát. Itt nagy szeretettel fogadták őket. Majd két állandó kiállítást néztek meg: lovakkal, vadászattal és halászattal kapcsolatosan. Ezután megnézték a Hősök terét és a Műcsarnok időszakos kiállítását.
Az egész nap jó hangulatban telt el, sok érdekességgel ismerkedhettek meg tanulóink. A másnapi beszélgetések és a kérdőívek eredményei alapján a projektben résztvevő gyermekek jól érezték magukat és sok értékes élménnyel lettek gazdagabbak.

Bábszínházi látogatás 3. alkalom képei

2014-03-31 This post was written by Categories: EgyébProgramok Tagged with: