Bábszínházi látogatás 2. alkalom

2014. március 03-án ismét Budapestre kirándultunk. Külön autóbusszal utaztunk a Budapesti Bábszínházba. Reggel 7 órakor indultunk, hogy időben odaérjünk az előadásra. A Misi mókus vándorlásai című bábelőadás tekintettük meg. Gyönyörű bábokat, humoros, lebilincselő előadást láthattunk, melyet gyönyörű dalbetétek tarkítottak. Ezt követően a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárba mentünk, ahol már vártak bennünket. Fantasztikus előadás keretében megismerkedtünk a kastély és régi lakóinak életével, miközben körbejártuk a szebbnél szebb termeket. A könyvtár úgy lett kialakítva, hogy az épület a szépségéből semmit sem veszített. A könyvtári látogatás követően sajnos indulnunk kellett haza, így ismét buszra szálltunk és Szolnok felé vettük az irányt. Élményekkel telve, fáradtan, de boldogan szálltunk le itthon a buszról. Újabb fantasztikus emlékekkel lettünk gazdagabbak.

Bábszínházi látogatás 2. alkalom képei

2014-03-19 This post was written by Categories: EgyébProgramok Tagged with: