Könyvtári vetélkedő

„Az olvasás legyen kaland és szórakozás!” címmel, októbertől több fordulós olvasási és könyvtári versenyt hirdetünk meg a tanulásban és az értelmileg akadályozott alsó és felső tagozatos tanulók számára.

Az értelmileg akadályozott tanulók feladat, hogy fordulónként egy-egy kiválasztott mesét el kell olvasni. A mesékhez kérdés kapcsolódnak, melynek megválaszolása vár a jelentkezőkre.

A tanulásban akadályozott tanulóknak pedig fordulónként a már előre kiválasztott könyvet vagy a könyvre jellemző részt kell bemutatni, lerajzolni, eljátszani. A sorsolás útján derül ki, hogy melyik osztály mikor fogja a kiválasztott könyvet bemutatni.

2015-09-25 This post was written by Categories: EgyébFőoldalProgramok Tagged with: