„OLVASSUNK, HOGY ÉRTSÜK EGYMÁST!” szövegértési és könyvtárhasználati verseny 2016-17

A szövegértési és könyvtárhasználati versenyt már ötödik alkalommal hirdeti meg iskolánk részére a Szandaszőlősi Általános Iskola, abból a célból, hogy a speciális intézményben tanuló fiatalokat kötetlenebb módon vezessük az olvasóvá és könyvtárhasználóvá nevelés útján. Verseny az előző évekhez hasonlóan három levelezős fordulóból áll. Fordulónként egy-egy magyarországi állatkerthez kapcsolódó szöveg alapján feladat kidolgozása vár a jelentkezőkre. A legjobb eredményt elért csapatok könyvjutalomban részesülnek.

Az első forduló 2017. február 17. (beküldési határidő: 2017. március 14) a feldolgozandó téma a JÁSZBERÉNYI ÁLLAT- ÉS NÖVÉNYKERT lesz.

2017-02-28 This post was written by Categories: EgyébFőoldal Tagged with: